27 квітня 2015 р. в Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова відбувся фінал ІХ Регіонального конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір». Цього року його учасниками стали студенти 20 вузів, якіпідготували більше 70 робіт. До конкурсу долучилися інші регіони України, поєднані Всеукраїнською мережею осередків гендерної освіти ВНЗ.

Організатори конкурсу: ХНУМГ ім. О.М. Бекетова, Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Департамент у справах сім'ї, молоді та спортуХарківської міської ради.

З привітаннями до фіналістів виступили: ректор Університету – д.т.н., проф. Бабаєв Володимир Миколайович;начальник Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації - Бабічев Анатолій Валерійович; президент Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда- Україна» - д.ю.н., проф. Левченко Катерина Борисівна; співробітниця Спеціальної моніторингової місії в Україні ОБСЄ – Маргарита Васгес.

Директорка Гендерного центру ХНУМГ імені О. М. Бекетова - к.е.н., доц. Бібік Наталія Валеріївна презентувала Концепцію Університету, «дружнього до родини». Непересічною подією для традиційного проведення Конкурсу стали дизайн-проекти «Дитячий центр ХНУМГ ім. О.М. Бекетова», виконані студентами ф-ту архітектури, дизайну та образотворчого мистецтва Університету (наук. керівн. - ас. кафедри основ архітектурного проектування та рисунку Л. М. Швец

Конкурсні роботи оцінювали провідні гендерні експерти та експерти, у тому числі міжнародні: Олександр Першай к. філол. наук, (Ph.D.), Центр гендерних досліджень Європейського гуманітарного університету (Вільнюс, Литва), редактор освітнього альманаху «WomeninPolitics: NewApproachesto thePolitical». На підставі підготовлених рецензій та публічного захисту були визначені переможці конкурсу:

Більш детальна інформація на сайті

На сайті Один гість та користувачі відсутні