5-7 жовтня 2016 р. Ґендерний центр Університету(директорка – к.е.н., доц. Бібік Н.В.) брав участь усемінарі Всеукраїнської мережі гендерних центрів ВНЗ «Обмін кращими практиками з інтеграції гендерного підходу у міждисциплінарні ініціативи ВНЗ». Семінар проводився у ТНПУ імені Володимира Гнатюка», за підтримки Представництва фонду ім. Ф. Еберта в Україні, та в рамках Всеукраїнської науково-практичної конференції «Рівність, лідерство, спілкування в європейських прагненнях української молоді: ґендерний дискурс».

На семінарі були презентовані кращі практики у сфері інтеграції ґендерного підходу, серед яких – відображення досвіду гендерних аудитів навчальних закладів та навчальних програм, досвід включення гендерної проблематики у різні навчальні дисципліни. Гендерний центр ХНУМГ ім. О. М. Бекетова презентував власний інноваційний досвід. Координаторка проектів Гендерного центру Університету, доцент кафедри історії і культурології Г.Г. Фесенко провела майстер-клас для учасників та учасниць семінару «Гендерне бюджетування в освіті».

Окрему увагу було приділено питанню спільних ініціатив мережі з Міністерством освіти і науки України та подання пропозицій до нової Державної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року в контексті стратегії «Освіта: гендерний вимір – 2020». Також обговорювалися перспективи гендерної освіти в світлі прийняття у першому читанні Закону України «Про освіту», де передбачена «освіта для дорослих».


На сайті 2458 гостей та 4 користувачів

3 konf

ukraine
 

fl gorodafl oblasti

france diplomatie

kievsk dialog

mejd fond vidrodjennya

open for young women

ranju

un women

genger

go govern