miska

2 грудня 2016 р. відбулося засідання Координаційної ради з питань сім'ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї, гендерному насильству, протидії торгівлі людьми при Харківській міській раді під головуванням заступниці міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлани Горбунової-Рубан.
Координаційна рада складається з представників департаментів міської ради, а також громадських організацій, які працюють за відповідними напрямами, у т.ч. координатора проектів Гендерного центру Університету к.філос.н., доц. Фесенко Г.Г.
Обговорювалися наступні актуальні питання:
-          про підтримку ратифікації та вжиття відповідних заходів на виконання Конвенції Ради Європи про запобігання насильству, протидії насильству проти жінок і домашньому насильству, боротьбу з цими явищами (Стамбульська конвенція);
-          про результати роботи з розробки методичних рекомендацій щодо взаємодії суб’єктів при здійсненні заходів попередження гендерного насильства;
-          Відкриття Центру допомоги жінкам, постраждалим від насильства.
У засіданні також взяли участь представники міжнародних організацій: Фонду народонаселення ООН в Україні Каспар Пік, директорка Міжнародного благодійного фонду «Українська фундація громадського здоров'я» Галина Скіпальська.
За підсумками засідання був затверджений план роботи Координаційної ради на 2017 рік, у якому передбачений моніторинг реалізації у м. Харкові державної політики щодо впровадження гендерної рівності.

На сайті 2409 гостей та 4 користувачів

3 konf

ukraine
 

fl gorodafl oblasti

france diplomatie

kievsk dialog

mejd fond vidrodjennya

open for young women

ranju

un women

genger

go govern