hjkk

6 грудня 2016 р. відбувся круглий стіл «Залучення жіночого потенціалу до реформування сучасного українського суспільства». Організатори заходу – Харківська обласна державна адміністрація та Харківська платформа «Культура рівності» - сфокусували увагу на ідеї, що забезпечення рівності жінок і чоловіків у всіх сферах життєдіяльності держави та суспільства є важливою умовою розв’язання соціально-економічних проблем та повноцінної інтеграції України до європейської спільноти.

За круглим столом обговорювалися виступи координатора освітніх програм Amnesty International в Україні В. Солованенко, радниці Міністра освіти і науки з питань політики гендерної рівності та антидискримінації О. Малахової та Почесного консула Федеративної Республіки Німеччини в Харкові Т. Гавриш. Координаторка проектів Гендерного центру ХНУМГ імені О.М.Бекетова доц., к.філос.н. Фесенко Г.Г. звернула увагу на те, що вектор реформ в Україні, заданий Указом Президента України «Про стратегію сталого розвитку «Україна 2020», актуалізує питання розгляду «жіночого потенціалу» в контексті пріоритетних реформ.

Учасники круглого столу окреслили гендерні контексти освітньої та медичної реформ. Було досягнуто домовленості, що наступні зустрічі гендерних експертів, представників органів місцевого самоврядування Харківщині будуть присвячені питанням реформування українського суспільства у інших важливих сферах життєдіяльності.


На сайті 23 гостей та користувачі відсутні

3 konf

ukraine
 

fl gorodafl oblasti

france diplomatie

kievsk dialog

mejd fond vidrodjennya

open for young women

ranju

un women

genger

go govern