fkfkkg

Міжнародний жіночий день (8 березня) відзначається в усьому світі, як у розвинених, так і у країнах, що розвиваються (встановлений ООН у 1975 р.).

У цей день відзначаються досягнення жінок (культурні, економічні і політичні). Їх роль в історії своїх країн і громад. ООН уявляє світ, де кожна жінка і дівчина може здійснювати свій вибір - в політиці, освіті, економіці, і жити у суспільствах, вільних від насильства і дискримінації. Тема цьогорічного: «Жінки і зміни на ринку праці: «Планета 50-50».

«У Міжнародний жіночий день

давайте усі ми пообіцяємо зробити все від нас залежне для подолання укорінених стереотипів, утвердження гендерної рівності

та розширення прав і можливостей жінок».

Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш

Розширення прав і можливостей жінок залишається центральним елементом зусиль ООН щодо вирішення соціальних, економічних та політичних завдань по всій земній кулі. Протягом багатьох років ООН і її технічні установи сприяють участі жінок як рівноправних партнерів чоловіків у досягненні сталого розвитку, миру, безпеки і дотриманні прав людини.

Гендерний центр ХНУМГ імені О.М.Бекетова (директорка – к.е.н., доц. Бібік Наталя Валеріївна) є виконавцем низки проектних заходів за участі та підтримки ООН Жінки (UN Women), Фонду народонаселення ООН, ПРООН – «Гендерне бюджетування на місцевому рівні», «Гендер і безпечне місто».


На сайті Один гість та 4 користувачів

3 konf

ukraine
 

fl gorodafl oblasti

france diplomatie

kievsk dialog

mejd fond vidrodjennya

open for young women

ranju

un women

genger

go govern