gender94

20-21 квітня 2017 р. у Харківському національному медичному університеті відбулася V міжнародна науково-практична конференція «Гендер. Екологія. Здоров’я».

 Для участі в конференції до Харкова з’їхалися представники наукових та навчальних кіл України, Польщі, Німеччини та ін. Привітати учасників заходу прийшли представники регіональної влади, зокрема, заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

  ddd

 Гендерний центр ХНУМГ ім. О. М. Бекетова презентував власні розробки гендерних візій «здорового міста», архітектурно-планувальних рішень, що підтримують фізичне, психічне, соціальне здоров’я містян. Зокрема, мова йшла про застосування гендерних підходів у плануванні та облаштуванні міських локацій, призначених для заняття спортом і активного дозвілля дітей та молоді.

  • Бібік Н. В., Фесенко Г.Г. Гендерні візії «здорового міста» (з досвіду участі Гендерного центру ХНУМГ імені О. М. Бекетова у проектах облаштування дитячих майданчиків Харкова) // Гендер. Екологія. Здоров’я: матеріали V міжнародної науково-практичнаої конференції (20-21 квітня 2017 , м. Харків). – Харків: ХНМУ, 2017. – С. 40-42.

gender993Гендерні аналітичні розвідки дитячого середовища міста, ініційовані Гендерним центром ХНУМГ ім. О. М. Бекетова, були ініційовані рамках проектів «Гендерний аудит міського простору», «Гендерне бюджетування на місцевому рівні» (у партнерстві з виконавчим комітетом Харківської міської ради та за підтримки Представництва Фонду Фрідріха Еберта в Україні).

 

 

 

 

 ddd1

Наразі в Університеті продовжується робота з гендерними контекстами архітектурно-просторових рішень з організації міських просторів відповідно до принципів універсального дизайну, формування міського середовища, дружнього до дітей з інвалідністю. Також вивчаються кращі європейські урбан-практики збереження здоров’я (Будапешта, Відня, Лондона, Нової Гориці). dddd2


На сайті 29 гостей та користувачі відсутні

3 konf

ukraine
 

fl gorodafl oblasti

france diplomatie

kievsk dialog

mejd fond vidrodjennya

open for young women

ranju

un women

genger

go govern