ХНУМГ_гендер21 лютого 2019 р. у Харкові відбувся форум «Місто твоїх можливостей», в рамках реалізації гендерної ініціативи «Гендерний паспорт м. Харкова 2018».  Його ініціатором виступила Депутатська група з ґендерних питань Харківської міської ради.

Гендерний центр ХНУМГ імені О. М. Бекетова був залучений до підготовки дискусійної панелі Форуму «Харків – місто доступне для кожного: кращі практики з урахування потреб мешканців міста Харкова». 

Директорка Гендерного центру, к.е.н., доц. Бібік Наталя Валеріївна представила гендерні здобутки Університету за напрямками:

  • гендерно-орієнтовані практики сталого розвитку міст,
  • гендерне бюджетування,
  • гендерний моніторинг міського простору,
  • підтримка сім'ї, створення інфраструктури «дружньої до дитини»,
  • гендермейнстрімінг для управління програмами міського розвитку.  

У Гендерному паспорті Харкова Генднрний центр ХНУМГ ім. О.М. Бекетова позначено серед "активих організацій з впровадження гендерної рівності".

 

ХНУМГ_гендер ХНУМГ_гендер

 ХНУМГ_гендерХНУМГ_гендер

Також було анонсовано розробку проекту «Школа толерантності (освітній простір «дружній» до вразливих груп, у т.ч. ЛГБТ-спільноти).

Депутат Харківської міської ради, голова комісії з гуманітарних питань Ольга Чичина подякувала за активну участь Гендерного центру Університету в розбудові гендерно чутливого простору міста. Було висловлено сподівання, що Гендерний центр ХНУМГ ім. О. М.Бекетова буде й надалі активно долучатися до виконання міського плану дій в сфері гендерної рівності.

Гендерний центр ХНУМГ ім. О.М. Бекетова запрошує викладачів-дослідників, студентів-волонтерів до спільної роботи над міськими проектами!

 


На сайті 14 гостей та 0 користувачів

3 konf

ukraine
 

fl gorodafl oblasti

france diplomatie

kievsk dialog

mejd fond vidrodjennya

open for young women

ranju

un women

genger

go govern