Останнє дослідження ООН доводить, що наука - як і раніше «чоловіча» галузь: жінки являє собою лише 28,4% дослідників у світі, мають більш обмежений доступ до фінансування і менше чоловіків представлені в престижних університетах. Можливо, гранти та стипендії для жінок з нової добірки допоможуть збалансувати ситуацію.
 
Освіта
 
Що пропонують:
Стипендію 7000 євро для студенток, які вивчають комп'ютерні науки, комп'ютерну інжеренію або інші технічні науки, в даний час навчаються в університетах або ж будуть зараховані в 2016-2017 роках.
Що вимагають:
За допомогою електронної форми потрібно подати наступні документи англійською мовою: резюме, есе на технічну тему, контактні дані особи, яка вас рекомендує та копію відомостей академічної успішності студента (оцінки) у форматі PDF.
Дедлайн:
31 грудня 2015.
Нюанси:
Стипендіальна програма відкрита для жінок, які навчаються у вузах Європи, Близького Сходу чи Африки. Перевага віддається студенткам з хорошою академічною успішністю. Есе, яке є обов'язковою частиною пакету документів, слід структурувати наступним чином: короткий вступ в проблему, підхід до ключових технічним викликам, вирішення проблеми, висновки.
 
Що пропонують:
Стипендію 500 євро для студентки / студента з дитиною, які мають намір закінчити освіту. Фінансування Вироблять на 12 місяців. Отримати шанси на виділення стипендії мають не кандидати і кандидатки з блискучими оцінками, а ті, чия життєва історія вразить відбіркову комісію. «Ми шукаємо студентів, які не здаються», - так стверджується на сайті.
Що вимагають:
Система подачі документів достатньо проста: слід заповнити форму англійською мовою, в якій кандидатка вказує базову контактну інформацію і пише есе-обгрунтування на 500 слів, чому саме вона повинна отримати стипендію. Заповнену форму разом в резюме потрібно вислати на мейл This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Дедлайн:
15 січня 2016.
Нюанси:
Можливість відкрита в рівній мірі для самотніх дівчат та юнаків з дитиною. Відбір відбувається в два етапи. До 30 січня журі обирає 5 півфіналістів. А з 1 по 15 лютого шляхом публічного голосування виграє одна людина.
 
Що пропонують:
Департамент гендерних досліджень Центрально-Європейського університету пропонує студентам соціальних і гуманітарних наук міждисциплінарний підхід в рамках пропонованих програм. Відкриті: магістратура в області гендерних досліджень (1 рік або 2 роки), магістратура в області критичних гендерних досліджень (2 роки), магістратура за європейської історії жінок і гендеру (2 роки), докторантура в області порівняльних гендерних досліджень.
Що вимагають:
Для вступу на магістерські програми кандидати повинні мати ступінь бакалавра або спеціаліста від визнаного університету або вищого навчального закладу, або представити довідку про те, що вони отримають такий диплом до моменту навчання на магістратурі. Для докторантури кандидати повинні мати ступінь магістра (або його еквівалент) або ж представити довідку про те, що стануть володарем цієї ступеня до моменту початку занять.
Так як англійська - мова всіх навчальних програм, кандидати повинні продемонструвати його знання на стандартизованих тестах (TOEFL IBT-мін.88 для магістратури, 100-для докторантури, IELTS-6,5 і 7 соотвественно).
Дедлайн:
Для кандидатів, що подаються на стипендію - 4 лютого 2016.
Нюанси:
Центрально-Європейський університет пропонує широкі можливості повних або часткових стипендій. Повна стипендія покриває оплату навчання, гуртожиток, медичну страховку і гроші на необхідні рас ходи на весь період навчання.
Часткові стипендії покривають частину вищевказаних витрат. При подачі документів потенційним стипендіатам і стипендіаткам потрібно повідомити про необхідність стипендії в розділі «Фінансова допомога» в інтернет-заявці.
 
Що пропонують:
Дворічна магістратура - міждисциплінарна програма в області соціальних наук. Мова навчання - англійська. Протягом третього семестру студенти можуть вибрати проходження стажування в НГО або дослідницьких центрах, повчитися з обміну в інших вузах і країнах, а також записатися на додаткові курси на свій розсуд.
Що вимагають:
Для отримання стипендії потрібно вчинити на магістерську програму.
Для цього приготувати і подати на веб-сайті universityadmissions.se скани оригіналів дипломів, академічних відомостей, сертифікатів, мотиваційний та рекомендаційний листи, резюме, і результати тесту на рівні upper intermidiate (TOEFL, IELTS). Крім цього стандартного набору документів, кандидат повинен надати банківську квитанцію про оплату реєстраційного збору у розмірі 900 шведських крон (приблизно 100 євро).
Громадянки України можуть претендувати на стипендію Visby, яка покриває оплату навчання, страховку, і виробить стипендіатам 9000 шведських крон щомісяця. Більше того, вартість квитків у дві сторони також повертається стипендіаткам. Для подачі заяви на стипендію потрібно додатково відправити мотиваційний та рекомендаційний листи за зразком Шведського інституту, а також резюме у форматі Europass CV.
Дедлайни:
Для подачі документів на магістерську програму - 15 грудень 2016 року, на стипендію Visby - 1-13 лютого 2016.
Нюанси
Цього року Уряд Швеції виділяє 55 стипендій Visby. У разі схвалення кандидатури, стипендія виділяється на весь термін магістерської програми (на два роки). Система подачі документів на Visby відкривається 1 лютого.
 
 
Стажування
 
Що пропонують
Американське фізичне товариство і IBM пропонують програму стажування для досліджень. Її метою є заохочення жінок-студенток продовжити навчання в магістратурі або аспірантурі з технічних спеціальностей. Стажування тривають 10 тижнів в одній з трьох дослідницьких локацій IBM (Сан-Хосе в штаті Каліфорнія, Остін в штаті Техас, або Йорктаун Хайтс в штаті Нью-Йорк). Стажерки працюють у тісній співпраці з наставником IBM.
Що вимагають:
Для подачі документів потрібно заповнити онлайн заяву. Паралельно кандидатка повинна знайти і попросити двох чоловік написати і відправити рекомендаційний лист безпосередньо до відбіркової комісії IBM. Також необхідно надати офіційну копію відомостей академічної успішності студента (оцінки).
Дедлайн:
15 лютого 2016.
Нюанси:
Кандидатка повинна вчиться на бакалавра в коледжі чи університеті США і мати середній бал не нижче 3.0 (GPA). Відповідні спеціальності: хімія, фізика, інжеренія, інтернет-технології, електроніка, машинобудування або біологія. На стажування можуть претендувати жінки всіх країн світу без винятку.
IBM готова допомагати в пошуку та оренди житла успішним кандидаткам.
 
 
Гранти
 
Що пропонують:
Переможці отримають грошовий приз на суму 20 тисяч доларів США, просування свого фільму за професійними каналах, а також можливість стажування у фірмі Creative Visions в Лос-Анджелесі. Навесні відбудеться офіційне нагородження. Серед суддів - популярний американський актор Іен Сомерхолдер.
Що вимагають:
Школярі старших класів та студенти до 25 років подають на конкурс свої 3-5 хвилинні короткометражки на теми освіти для дівчаток, охорони здоров'я матерів, домашнього насильства, бідності, торгівлі людьми та інших актуальних питань.
Дедлайни:
15 січня 2016.
Нюанси:
Фільм повинен відповідати наступним критеріям:
- Підвищувати інформованість про найважливіші питання, які зачіпають проблеми жінок і дівчаток у всьому світі;
- Запропонувати вирішення критичних проблем, з якими стикаються жінки;
- Довжина відео від 3 до 5 хвилин;
- Жанри фільму: розповідь, документальний фільм, журналістські розслідування, музичне відео, анімація, або фільм-колаж;
- Повинен бути відзнятим після 1 січня 2015 року.
- Не порушувати авторські права.
Журі озвучить переможців 20 лютого 2016.

We have 47 guests and no members online

3 konf

ukraine
 

fl gorodafl oblasti

france diplomatie

kievsk dialog

mejd fond vidrodjennya

open for young women

ranju

un women

genger

go govern