DSC 4839
30 листопада 2016 р. в Університеті відбувся фінал Х Регіонального конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді». Організатори конкурсу: Департамент науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, ХНУМГ ім. О.М. Бекетова.
Учасниками ювілейного конкурсу стали молоді викладачки, докторантки, аспірантки, студенти та студентки Харківщини та представники ВНЗ з інших регіонів України (Житомир, Миколаїв, Одеса, Рівне, Тернопіль, Чернігів). До конкурсу традиційно долучаються ВНЗ – члени Всеукраїнської мережі осередків гендерної освіти ВНЗ.
З привітаннями до фіналістів виступили: ректор Університету – д.т.н., проф. Бабаєв Володимир Миколайович; начальник Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації – А. В. Бабічев , заступник начальника Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради В.А. Сичов. Від міжнародних організацій, що мають мандат на роботу з гендерною проблематикою, у пленарному засіданні взяв участь СВ. Велигодський,координатор з питань гуманітарного реагування в Харківській області Фонду народонаселення ООН. Радник з гуманітарних питань губернатора Харківської обласної державної адміністрації, д. філос. н., проф. кафедри історії і культурології ХНУМГ імені О. М. БекетоваІ. М.Рассоха наголосив на актуальності гендерних знань та відповідних компетентностях в усіх сферах буття української громади, не необхідності протидіяти проявам гендерної дискримінації.
Директорка Гендерного центру ХНУМГ імені О. М. Бекетова - к.е.н., доц. Бібік Наталія Валеріївна - очолила роботу журі конкурсу, що складалося з провідних гендерних експертів. На підставі підготовлених рецензій та публічного захисту були визначені переможці конкурсу.
Непересічною подією для традиційного проведення фіналу конкурсу стала робота Гендерної майстерні у Науковій бібліотеці Університету за керівництва її директорки Євсюкової Надії Олександрівни. Також для учасників наукового конкурсу у бібліотеці була розгорнута виставка, присвячена видатній жінці в науці М. Склодовській-Кюрі (за сприяння Генерального Консульства Республіки Польща).
Наступний конкурс планується провести у березні-квітні 2017 р. Запрошуємо молодих дослідників долучатися до гендерних досліджень!
Детальніше на сайті.

We have 709 guests and 27 members online

3 konf

ukraine
 

fl gorodafl oblasti

france diplomatie

kievsk dialog

mejd fond vidrodjennya

open for young women

ranju

un women

genger

go govern