modernistki 2048 01

15-16 вересня 2017 р. в Києві відбудеться Друга міжнародна конференція “Модерністки. Насилля в архітектурі і міському просторі”

Організатори заходу: ГО Urban Forms Center за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Центру міської історії Центрально-Східної Європи і Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В.Г. Заболотного.

Організатор(к)и та учасниці(ки) междисциплінарної конференції прагнуть ідентифікувати феномен насилля в архітектурі і висвітлити роль жінок в процесах пов’язаних з насиллям. Дедлайн подання заявок: 15 серпня 2017 року.Об’єктом вивчення другої міжнародної наукової конференції стали самі архітекторки, їх шлях до влади в рамках архітектурної професії та вплив історичного контексту на їх кар’єру і результати професійної діяльності.  Крім того, об’єктом вивчення також стало місто, через застосування до нього основних категорій феміністської теорії, таких як насилля, влада, дискримінація та ін. Дослідження проявів насилля в архітектурі і міському просторі та шляхів запобігання цьому є особливо актуальними, адже в українських містах дискримінованими є різні соціальні групи. Обговорюватимемо це широке коло питань в рамках трьох панелей: архітекторки і влада; категорії феміністської теорії у застосуванні до міста; архітектурне середовище і насилля.

Конференція також буде слугувати платформою для розбудови сестринства в спільноті практикуючих архітекторок та пошуку механізмів протидії насиллю у місті архітектурно-планувальними засобами задля розвитку демократії, різноманітності і рівності. Цій меті слугуватимуть тренінг “Розвиток сестринства в спільноті практикуючих архітекторок” та тренінг “Інклюзивне і гендерно-чутливе проектування” для архітекторок та активісток.

Робочі мови: українська, російська, англійська.

Резюме та тези (для участі в панелі) або мотиваційний лист (для воркшопу та тренінгу) слід надіслати до 15 серпня на адресу This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Для реєстрації у ролі відвідувача, будь ласка, заповніть форму тут: goo.gl/R2Tgn2

Більш детальна інформація про конференцію міститься тут: goo.gl/zdcPQp

Про попередню конференцію читайте  “Модерністки. Гендерні питання в мистецтві, архітектурі та містобудуванні”: goo.gl/UFEfhm


We have 81 guests and 3 members online

3 konf

ukraine
 

fl gorodafl oblasti

france diplomatie

kievsk dialog

mejd fond vidrodjennya

open for young women

ranju

un women

genger

go govern