Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова

ІV міжнародна науково-практична конференція
«ГЕНДЕРНА   ПОЛІТИКА МІСТ: ІСТОРІЯ ТА СУЧАСНІСТЬ»
(6 - 7 жовтня 2015 р.)

Основні питання, що пропонуються для обговорення:
-        Гендер: історико-культурні, культурфілософські контексти життєдіяльності міста. Конструювання гендерної ідентичності в контексті історичних трансформацій міст.
-         Жінки і війна: історія та сучасність.
-         Гендерний мейнстрімінг. Гендерні індикатори сталого розвитку міст..
-         Гендерний аудит міського простору. Інтеграція «гендерних індикаторів якості міського простору» у муніципальній політиці. Гендерне бюджетування: принципи реалізаці на рівні місцевого самоврядування..
-         Місто та гендерна демократія. Школи жіночого лідерства: успішні практики.
-         Гендерночутливі технології в освіті.
-         Гендерний підхід в формуванні соціальної політики. Антидискримінаційні практики.

Місце проведення:
Україна, м. Харків, вул. Революції,12
Харківський національний університет міського господарства імені О.М.Бекетова

Робочі мови конференції – українська, російська, английська.

Заявки на участь в конференції та матеріали для публикації прийнимаются до 1 вересня 2015 року на електронну адресу:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. У заявці необхідно вказати:
  1. Інформ. про автора(ів) – ПІБ, місце роботи, посада, наук.ступ., вчене звання.
  2. Адресу (з індексом), телефон и e-mail для связи.
  3. Тема виступу (матеріалів для публікації).

Оформлення тексту: Обсяг - до 7 000 знаків, шрифт Times New Roman, кегль 14, інтервал – 1,15; вирівнювання по ширині, усі поля - 20 мм; абзац 1,25. Сторінки не нумеруються. У правому верхньому куті жирним курсивом пишуться ініціали і прізвище автора(ів), нижче справа курсивом – повна назва місця роботи. Через строку по центру – назва доповіді великими літерами жирним шрифтом. Через рядок – основний текст. Посилання внизу сторінки.
Видання збірника заплановано до початку конференції (електронний варіант – БЕЗКОШТОВНО, друкований - за рахунок авторських коштів).

Гендерний центр Харківського національного університету міського господарства імені О.М.Бекетова
Координаторка проектів: к.філос.н., доц. Фесенко Галина Григорівна Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

На сайті 1444 гостей та 63 користувачів