1 берез 2

1 березня 2017 р. у Києві відбулася конференція «Безпека та правосуддя в Україні: перспективи громади у трьох областях» за підтримки уряду королівства Нідерландів, ПРООН, ООН Жінки.

Звіт проекту ПРООН засвідчив чіткі розбіжності у сприйнятті безпеки залежно від економічного становища, статі й від того, чи живуть люди в сільській, чи міській місцевості. Саме тому окрема секція конференції була присвячена питанням «Гендер і безпека громади» (модератора – голова ВГО Центр «Розвиток демократії» Е. Ламах).

1 березня 1

В рамках секції обговорювалися гендерні підходи до організації безпечного міста, зазначалося, що відсутність безпечної інфраструктури спричиняє дискримінацію щодо жінок. Координаторка проектів гендерного центру ХНУМГ ім. О.М.Бекетова, доцент кафедри історії і культурології Фесенко Г.Г. звернула увагу на гендерні тенденції у сучасній урбаністиці. Місто має перетворювати урбанізовані ландшафти таким чином, щоб унеможливлювати вияви гендерної дискримінації, гендерного насильства, а також облаштовувати гендерно чутливі публічні локації, з точки зору можливостей реалізації «прав на місто», «якісний життєвий простір» для усіх соціальних груп мешканців та мешканок. Міський простір має бути таким, що не тільки не шкодить фізичному, психічному, соціальному здоров’ю, а й забезпечує рівні можливості для всіх членів міської громади, незалежно від їх віку, статі, сімейного, майнового стану і т. ін.

пghhk


We have 122 guests and no members online

3 konf

ukraine
 

fl gorodafl oblasti

france diplomatie

kievsk dialog

mejd fond vidrodjennya

open for young women

ranju

un women

genger

go govern