27-28 січня 2020 р. у Харкові з візитом перебував президент Асоціації муніципалітетів провінції Манітоба (Канада) Ралф Грейнін. Мета візиту – розвиток співпраці у соціальній сфері, зокрема – гендерній політиці.

 

Участь в інформаційних заходах канадської делегації взяла координаторка проектів Гендерного центру Університету, професорка кафедри історії і культурології Галина Фесенко, яка також є членом Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання насильству в сім'ї, гендерного насильства, протидії торгівлі людьми Харківської міської ради.

У великій залі засідань міськради президент канадської Асоціації муніципалітетів Ралф Грейнін презентував актуальні питання соціальної політики муніципалітетів регіону, що розташований у центрі Канади, а саме -

«Сила гендерної політики та сімей»«Жінки в муніципальній політиці». Презентаційний матеріал спонукав учасників до активної дискусії, порівняння муніципальних практик Харкова та Вінніпега – міста-столиці Манітоби. Зокрема, заступниця міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан зазначила про дієвість міської програми Харкова з ґендерної та сімейної політики. Депутатка Харківської міської ради, голова комісії з гуманітарних питань Ольга Чичина нагадала, що в Харкові, працює координаційна рада, створено ґендерний паспорт.

У «Гендерному паспорті м. Харкова» відзначено й Гендерний центр ХНУМГ ім. О. М.Бекетова, його участь творенні міських практик за напрямками:

  • гендерно-орієнтований сталий розвиток міст,
  • гендерне бюджетування,
  • гендерний моніторинг міського простору,
  • підтримка сім'ї, створення інфраструктури «дружньої до дитини»,
  • гендермейнстрімінг для управління програмами міського розвитку.

Гендерний центр Університету буде й надалі активно долучатися до виконання міського плану дій в сфері гендерної рівності.


На сайті 12 гостей та 0 користувачів

3 konf

ukraine
 

fl gorodafl oblasti

france diplomatie

kievsk dialog

mejd fond vidrodjennya

open for young women

ranju

un women

genger

go govern