gen kons donetck  open for young people  eng png  khark misk rada

 

24-29 листопада 2014 р., Харків
 
– участь у Інформаційному тижні «Торгівля людьми. Захист та безпека»
torg ludmi
 
Прес-конференція проведення у Харкові Тижня протидії торгівлі людьми (25 листопада 2014 р.)
25 листопада 2014 г, в рамках проекту «Торгівля людьми. Захист і безпека », відбувся візит до Університету Генерального консула Генерального консульства Німеччини в Донецьку д-ра Детлефа Вольтера. Мета візиту - підтримка інформаційної компанії, знайомство студентства з можливостями освітніх та соціальних програм для української молоді, пропонованих німецьким урядом (посилання). Зокрема, координатори проекту «OPENforyoungwomen» розповіли студентам Університету як не стати жертвами торгівлі людьми та отримати легальну роботу в європейських країнах.
Генеральний консул Детлеф Вольтер і ректор Університету Володимир Миколайович Бабаєв взяли участь у брифінгу для журналістів, а також у презентації спеціальної лекції для студентів і викладачів. Модератори проекту: к.е.н., доц., Директор Гендерного центру Бібік Н.В., к.філос.н., Доц. Фесенко Г.Г.
В інформаційному блоці виступили: координатор проекту «OPENforyoungwomen» в Україні М. В. Лось, проректор Харківського університету внутрішніх справ О.Головко, менеджер освітніх програм Центру «Ла Страда - Україна» В. Андреенкова, викладач культурного та освітнього центру «Будинок Нюрнберга» в Харкові С.Ласман, головний спеціаліст Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації Н.А.Сухорукова. Начальник відділу соціальної роботи Харківського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді «Довіра» Є.В. Демяннік зазначила, що 25 листопада - початок щорічної міжнародної акції «16 днів проти насильства», координатором якої в Україні є Міністерство соціальної політики.
  • Рабство в 21 столітті. Харків'ян навчать як не стати жертвами торговців людьми (посилання)
  • У Харкові стартувала інформаційна тиждень по боротьбі з торгівлею людьми (посилання 1) (посилання 2)
  • Інформаційний тиждень в рамках проекту «Торгівля людьми. Захист і безпека »пройде з 24 по 29 листопада в Харкові. (посилання)

 

 

 
2 -7 червня 2015, Штутгарт,
Федеративна Республіка Німеччина
 
- участь у воркшопі
«Торгівля людьми – проблема для Церкви й суспільства»
torg ludmi 1

Гендерний центр Університету був запрошений до участі у роботі секції «ZentrumGender», як учасник проекту «Торгівля людьми. Захист і безпека», ініційований міжнародною мережею «OPENforyoungwomen» (посилання). У також взяли участь: керівниця проекту «OPENforyoungwomen» Зігрід Шнайлер-Груб та його координаторка в Україні Марина Лось.
Делегація Університету ознайомилася з європейськими практиками: гендерної урбаністики, проектування безбар’єрного простору міста, дотримання екологічних стандартів під час організації публічних заходів. Також викладачі Університету ознайомилися з проектними пропозиціями освітніх закладів Німеччини, представлених платформою «Суспільство і освіта», та встановили нові контакти, обговорили можливі варіанти партнерства в освітніх міжнародних мережах і проектах.
torg ludmi 2

ХНУМГ ім. О.М. Бекетова на Форумі представляли: доц. кафедри історії і культурології, к.філос.н. Фесенко Г.Г.; доц. кафедри управління у міському господарстві та будівництві, к.т.н. Фесенко Т.Г.; ст. викл. Юрченко Д.О. та викл. Остапченко В.О. кафедри іноземних мов.


На сайті 73 гостя та 0 користувачів

3 konf

ukraine
 

fl gorodafl oblasti

france diplomatie

kievsk dialog

mejd fond vidrodjennya

open for young women

ranju

un women

genger

go govern