28 вересня 2017 р. у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова відбудеться перше заняття Школи гендерної урбаністики, в рамках проекту «Гендерна політика великого міста». Захід підтримано міською програмою «Молодь Харкова» на 2012-2017 роки. Ініціатори та виконавці проекту: ГО «Молода перспектива», ГО «Лінк» та Гендерний центр ХНУМГ ім. О. М. Бекетова.

Ідея проекту ґрунтується на розумінні того, що міста мають бути безпечними і комфортними для Усіх. Досвід використання мешканцями та мешканками міських локацій різноманітний, й разом з тим важливо враховувати потреби уразливих категорій.

Перше заняття Школи гендерної урбаністики буде присвячено темі «Гендерночутливі локації в урбанізованому просторі. Інклюзивне і гендерно-чутливе проектування».

Учасники та учасниці заняття ознайомляться з базовими принципами гендерного моніторингу міста, а також отримають можливість опанувати елементи інклюзивного проектування на прикладі окремих міьких локацій Харкова.

Методика заняття розроблена з використанням німецького досвіду, набутого під час роботи у ворк-шопі «Інклюзивне і гендерно-чутливе проектування» (Організатори заходу: ГО Urban Forms Center за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Центру міської історії Центрально-Східної Європи і Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного).

Авторам та авторкам гендерно-орієнтованих урбан-ідей буде надана експертна підтримка для їх впровадження на конкретних локаціях Харкова!

Перше заняття буде проведене 28 вересня 2017 р. 1300 – 1600 за адресою:

м. Харків, узв. Куликівський, 11.

Для участі в проекті «Гендерна політика великого міста»  потрібно заповнити заявку:

https://docs.google.com/forms/d/1s91SsHeuDyDuLxNJb1nCjZztt7Th_IEIYbGa4w_IklU/viewform?edit_requested=true    


На сайті 40 гостей та 0 користувачів

3 konf

ukraine
 

fl gorodafl oblasti

france diplomatie

kievsk dialog

mejd fond vidrodjennya

open for young women

ranju

un women

genger

go govern